Drewniane

Drzwi zewnętrzne drewniane

Drzwi zewnętrzne to jeden z bardziej wyeksponowanych elementów naszego domu, dlatego często postrzegane są jako jego wizytówka. Drzwi przede wszystkim powinny gwarantować bezpieczeństwo, być trwałe, funkcjonalne oraz nowoczesne.

W naszej ofercie posiadamy drzwi zewnętrzne firmy AGMAR, która produkuje wyroby nowoczesne i trwałe, w szerokiej palecie kolorów i wzorów. Drzwi zewnętrzne drewniane AGMAR zapewniają ciszę i spokój, a przede wszystkim gwarantują najwyższą jakość materiałów, nowoczesność. Opcjonalnie jest mozliowść zastosowania okuć antywłamaniowych. Ciekawym, a zarazem ostanio często stoswanym rozwiązaniem jest kontrola dostępu w postaci klawiatury kodowej. Klienci cenią sobie również dostępny w  AGMAR system jednego klucza wobu zamkach, dzięki czemu jeden klucz otwiera zamek góny i dolny w obu wkładkach co powduje zmniejszenie ilości kluczy, którymi sie posługujemy.

Dużym atutem drzwi AGMRAR jest to, że produkowane są na dowolny wymira bez dopłaty. Ma to ogromne znaczenie w przypadku niestandardowych wymiarów w domach zamieszkałych, gdzie elewacja zewnętrzna nie pozwala na jakiekowiek przeróbki.

Firma AGMAR produkuje solidne drzwi drewniane troszcząc się jednocześnie o środowisko naturalne, stosuje odpowiednie materiały, a do malowania drzwi używa farb ekologicznych oraz ze względu na bardzo dobre parametry termiczne spełniają warunki do programu „Czyste powietrze”.

 

BARANSKI Producent Drzwi od 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów stolarskich. Od kilku z nastawieniem na stolarkę drzwiową drewnianą wewnętrzną oraz zewnętrzną do mieszkań, domów, apartamentów, obiektów zabytkowych, biurowych, użyteczności publicznej, turystycznych i hoteli.

Firma Barański rodukuje drzwi typowe wg standardowej oferty oraz nietypowe wg wzorów Klientów i Projektantów. Stolarka zewnętrzna o różnej konstrukcji i grubości skrzydeł drzwiowych od 68 mm do 105 mm o współczynniku przenikania U=1,3; 1,0; 0,85; 0,54. Ze wzgledu na specyfikę, dużą indywidualność, wyroby są produkowane na zamówienie.

Stolarka jest pogrupowana w wyroby w różne linie produktowe o tradycyjnych i nowoczesnych wzorach. Ostatnim osiągnięciem są drzwi zewnętrzne energooszczędne o gr. 78 mm ze wsp. przenikania U = 0.85 oraz gr. 105 mm, U = 0,54. Wyroby posiadają odpowiednie certyfikaty oraz oznaczenie CE.

Drzwi produkowane są w oparciu o ramiak drewniany klejony wielowarstwowo oraz sklejki i okleiny drewniane sosnowe, jesionowe i dębowe w wielu wybarwieniach naturalnych, lazurujących lub kolorach kryjących RAL, dodatkami ze szkła, inoxu oraz płyt LAMINAM ze spieków kwarcowych/kamień/. Bogaty zestaw dodatków umożliwia konfigurowanie finalnego wyglądu i funkcji drzwi wg potrzeb. Ościeżnice regulowane drewniane i stalowe pozwalają dostosować wyrób do różnych zastosowań. Drzwi klatkowe o wzmocnionej konstrukcji z zamkami antywłamaniowymi oraz drzwi przeciwpożarowe o odporności EI30 i EI60 są uzupełnieniem oferty w obszarze specjalnych wymagań.


W sprzedaży posiadamy produkty firm: